Vrouwen Van Nu Afdeling Oosteinde nodigt nieuwe leden uit!

Het doel van Vrouwen van Nu is het creƫren en onderhouden van lokale, regionale en landelijke netwerken met gemeenschappelijke interesse in het verbeteren van de leefomgeving. Oosteinde heeft een actieve afdeling van Vrouwen Van Nu.

Van september t/m april komen we maandelijks bij elkaar in ons dorpshuis De Kolonie. Naast de maandelijkse avonden die we in het winterseizoen organiseren in ons dorpshuis, zijn er allerlei activiteiten zoals een zangkoor, een leesgroep. Een breiclub, quiltgroep, fietstocht, fietsavonden in de zomermaanden, workshops, en nog veel meer, te veel om op te noemen. Het aanbod varieert, leden kunnen in overleg met het bestuur met eigen initiatieven komen. Woont U al wat langer in ons dorp of bent U hier net komen wonen, we nodigen U uit om vrijblijvend kennis te komen maken op een van onze bijeenkomsten.
Eerstkomende bijeenkomsten:
21 Februari: Dhr. Nijkeuter, lezing: De Drentse Kalender
20 maart: Mv. Gerda Marsman, Wereldreis op de fiets
Aanvang 20.00 uur
Opgeven kan via mail: vrouwenvannu.oosteinde@gmail.com